VeNatura Provitamin B5 Cilt Bakım Kremi

Cildinizin dış etkenler sebebi ile kaybettiği nemi geri kazandırmaya yardımcı olur. Gün boyu kuruyan cildinizi nemlendirir. Dekspantenol cilt yapısında önemli bir yere sahip olup, sağlıklı cildin yapı taşını oluşturan önemli bir vitamindir. Su bazlı yapısı ile cildinizin ihtiyacı olan nemin geri kazanılmasını destekler ve daha canlı görünmesine yardımcı olur. 

İçindekiler: Aqua, Paraffinum Liquidum, PEG-40 Hydrogenated Castor OilPanthenolCetyl Alcohol, Lanolin, ParaffinStearyl Alcohol, Chlorhexidine Dihydrochloride. 

Kullanım önerisi: El ve yüz nemlendirme için kullanılır. Dekspantenol cilt yapısında önemli bir yere sahip olup, sağlıklı cildin yapı taşını oluşturan önemli bir vitamindir.  El veya yüzünüze az miktarda sürün. Emilinceye kadar hafifçe cildinize yedirin. Günde 1 veya 2 kez kullanılabilir.

Uyarılar: Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Oda sıcaklığında saklayınız. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Göz ile temas halinde derhal bol su ile yıkayınız. Haricen kullanılır. Ağız yoluyla almayınız.

Net Miktar: 30 gr

Menşe Ülke: Türkiye

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı KDV dahil  30,00 ₺